Wykładowca na kierunku Finanse i Rachunkowość

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Szanowni Państwo,
W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy nauczycieli akademickich, chcących dołączyć do kadry dydaktycznej Uniwersytetu WSB MERITO Wrocław.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu rachunkowości lub finansów zarówno w formule tradycyjnej jak i on-line dla studentów studiów I i II stopnia,
  • zakres szczegółowy prowadzonych zajęć to rachunkowość zarządcza, rachunek kosztów, wycena przedsiębiorstw lub zarządzanie finansami i ryzykiem w przedsiębiorstwie.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • stopień naukowy doktora (dziedzina nauk społecznych, dyscyplina: ekonomia i finanse),
  • osiągnięcia w pracy naukowej i dydaktycznej w zakresie rachunkowości lub finansów, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów oraz wyceny przedsiębiorstw lub zarządzanie finansami i ryzykiem w przedsiębiorstwie,
    Preferowani będą Kandydaci:
  • posiadający doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim (mile widziane także w j. angielskim lub niemieckim) z rachunkowości lub finansów, ze szczególnym uwzględnieniem rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów oraz wyceny przedsiębiorstw lub zarządzania finansami przedsiębiorstwa, zarządzania ryzykiem,
  • wykazujący się aktywną działalnością naukową,
  • posiadający doświadczenie w kierowaniu lub uczestniczeniu w projektach badawczych,
  • posiadający doświadczenie praktyczne z zakresu ekonomii i finansów zdobyte poza uczelnią.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie zgodne z regulaminem wynagradzania obowiązującym na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu,
  • wsparcie organizacyjne i finansowe działań związanych z rozwojem naukowym,
    system benefitów pracowniczych (premii i nagród regulaminowych, bezpłatnych szkoleń).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o nadsyłanie aplikacji do dnia 19 czerwca 2023 roku.