Wykładowca na kierunku Informatyka

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Szanowni Państwo,
W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy nauczycieli akademickich, chcących dołączyć do kadry dydaktycznej Uniwersytetu WSB MERITO Wrocław.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • podjęcie zatrudnienia na podstawowym miejscu pracy oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych na Wydziale Finansów i Zarządzania Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu na kierunku: Informatyka.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • stopień naukowy magistra,

Preferowani będą Kandydaci:

  • posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu systemów operacyjnych Linux oraz Windows,
  • posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu sieci komputerowych oraz protokołów sieciowych (np. posiadanie certyfikatu CCNA, CCNP, itp.),
  • posiadający wiedzę z zakresu sieci mobilnych (np. LTE),
  • posiadający wiedzę z zakresu testowania oprogramowania (np. posiadanie certyfikatu ISTQB, itp.),
  • posiadający umiejętności z zakresu wykorzystania narzędzi do automatycznego testowania, np. Robot Framework,
  • posiadający umiejętności z zakresu programowania w języku Python,
  • posiadający umiejętności z zakresu programowania w języku opisu sprzętu (CPLD, FPGA), np. VHDL, Verilog,
  • posiadający umiejętności z zakresu systemów kontroli wersji: GIT/ Gitlab, SVN,
  • posiadający doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim (mile widziane także w j. angielskim.

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie zgodne z regulaminem wynagradzania obowiązującym na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu,
  • wsparcie organizacyjne i finansowe działań związanych z rozwojem naukowym,
  • system benefitów pracowniczych (premii i nagród regulaminowych, bezpłatnych szkoleń).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.