wykładowca

Logistyka, Transport, Zarządzanie
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
  • Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska

Wiodąca uczelnia niepubliczna z siedzibą we Wrocławiu zatrudni Wykładowców – specjalistów w zakresie logistyki i/lub transportu oraz zarządzania Warunki, jakie powinni spełniać kandydaci: • posiadanie wykształcenia kierunkowego lub pokrewnego w zakresie logistyki i/lub transportu/zarządzania, • posiadanie stopnia naukowego doktora nauk technicznych lub ekonomicznych lub magistra z co najmniej 5 letnim doświadczeniem, • dorobek naukowy poświadczony publikacjami w zakresie logistyki i/lub transportu, zarządzania• doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu logistyki i/lub transportu, zarządzania • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie zajęć . Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć następujące dokumenty: • podanie o przyjęcie do pracy skierowane do Rektora MWSLiT, • życiorys, • autoreferat zawierający charakterystykę dotychczasowych osiągnięć naukowych, dydaktycznych oraz innych działań na polu organizacji i upowszechniania nauki lub doświadczenia praktycznego – branżowego (np. prowadzenie szkoleń lub kursów), • kopię dyplomu • spis publikacji naukowych, • inne dokumenty potwierdzające doświadczenie kandydata, np. opinie o załączonym dorobku. Oferujemy: • zatrudnienie na umowę o pracę, • możliwość udziału w realizacji projektów edukacyjnych – badawczych współfinansowanych z UE, • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, • pracę w młodym zespole, • dogodne godziny zajęć. atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji wraz z dorobkiem naukowym na adres e-mail: kadry@msl.com.pl do 31.03.2019r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.