Wykładowca inne stanowisko

kadry@akp.bydgoszcz.pl
Akademia Kujawsko-Pomorska
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Akademia Kujawsko-Pomorska poszukuje nauczyciela akademickiego z tytułem doktora ekonomii

Nasze wymagania

  • stopień doktora w zakresie ekonomii / finansów
  • publikacje z zakresu statystyki lub doświadczenie zawodowe z ww zakresu

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych stacjonarnie (sobota, niedziela) lub on-line z przedmiotu tj. statystyka
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych stacjonarnie (sobota, niedziela) lub on-line z przedmiotu ekonometria
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych stacjonarnie (sobota, niedziela) lub on-line z przedmiotu metody probabilistyczne i statystyka

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys z wymienionymi osiągnięciami w pracy naukowej i doświadczeniem poza szkolnictwem wyższym
  • dyplomy potwierdzające uzyskane stopnie i tytuły naukowe
  • wykaz publikacji
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje