Adiunkt

Instytut Nauk Ekonomicznych
Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
  • Miejsce: Kielce, Bochnia, Myślenice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Instytucja: STAROPOLSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KIELCACH

Miasto: Kielce, Bochnia, Myślenice

Stanowisko: adiunkt- umowa o pracę

Dyscyplina naukowa: ekonomia, finanse, rachunkowość

Data ogłoszenia: 18.03.2023r.

Termin składania ofert: 30.06.2023r.

Termin nadsyłania dokumentów: 30.06.2023r.

Link do strony uczelni: stsw.edu.pl

Dodatkowe informacje: zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres e-mail: kadry@stsw.edu.pl

Słowa kluczowe: rachunkowość, finanse, controlling, doradztwo kredytowe,

Wymagane kwalifikacje:

·        Stopień doktora w dyscyplinie ekonomia i finanse

·        Udokumentowany dorobek naukowy/publikacyjny (monografie autorskie, artykuły opublikowane w recenzowanych czasopismach naukowych) w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii.

Wymagane dokumenty:

·        Podanie o zatrudnienie na stanowisku adiunkta kierowane do Rektora STANS   w Kielcach,

·        Cv z uwzględnieniem doświadczenia dydaktycznego,

·        Odpis/kopia dyplomu doktora

·        Informacja o dorobku naukowym/publikacyjnym

Termin rozstrzygnięcia: do 31 lipca 2023r.

Adres na który należy składać dokumenty:

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach

ul. Jana Piwnika „Ponurego”  49

25-666 Kielce