Nasze wymagania
- Dziedzina i dyscyplina, w której kandydat ma prowadzić działalność naukową: nauki społeczne, pedagogika
- Ukończone studia pedagogiczne i logopedyczne (stacjonarne lub podyplomowe).
- Dorobek naukowy w zakresie zaburzeń mowy: udział czynny w konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych, artykuł naukowy przyjęty do druku lub w fazie zaawansowanego przygotowania; koncepcja pracy doktorskiej.
- Doświadczenie kliniczne: w prowadzeniu zajęć logopedycznych z dziećmi z niepłynnością w mówieniu z dyslalią, oraz z małymi dziećmi z zaburzeniami komunikacji o złożonym patomechanizmie.
- Kompetencje zawodowe (pedagogiczne/logopedyczne): zarówno w diagnozowaniu i terapii osób z zaburzeniami mowy u dzieci i dorosłych, umiejętności w zakresie wspomagania rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (zajęcia ortofoniczne i logorytmiczne), wiedza i umiejętności stanowiące przygotowanie do prowadzenia ćwiczeń z zakresu fonetyki i fonologii.
- Biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie, znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
Mile widziane
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, zdolności organizacyjne
Zakres obowiązków
- Obowiązki naukowe: prowadzenie badań naukowych w obszarze patologii komunikacji językowej, dysleksji i profilaktyki logopedycznej
- Obowiązki dydaktyczne z zakresu balbutologopedia, zajęcia ortofoniczne w przedszkolach/zajęcia ortofoniczne w szkołach (zajęcia do wyboru), fonetyka i fonologia języka polskiego.
- Obowiązki organizacyjne: czynny udział w organizacji konferencji naukowych i realizacji zadań podejmowanych przez Zakład Logopedii i Lingwistyki Edukacyjnej.
Dokumenty wymagane do rekrutacji
- • deklarację przystąpienia do konkursu - http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
- • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie -http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
- • odpis dyplomu mgr oraz jeżeli kandydat posiada dr i dr hab.
- • deklaracja podstawowego miejsca pracy http://bip.aps.edu.pl/artykuly/410/formularze
- • informację o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym oraz inną dokumentację wskazaną w wykazie dokumentów do zatrudnienia na ww. stanowisko znajdującą się na stronie APS - http://bip.aps.edu.pl/artykuly/409/instrukcje-w-sprawie-zatrudnienia
Załączniki
Dodatkowe informacje dla kandydata
Termin zatrudnienia 15 lutego 2025 r. APS zastrzega sobie prawo zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne tylko wybrane osoby oraz zamknięcia konkursu bez wyłaniania kandydata. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z nieprzyjęciem oferty.
Weź udział w rekrutacji
Komplet dokumentów można składać osobiście w Biurze ds. Zatrudnienia ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa, pok. 1117 (w godz. 8.00–15.00) jak również za pośrednictwem poczty oraz poczty elektronicznej w formie plików PDF na adres: mkwietniewska@aps.edu.pl do 8 stycznia 2025 r.