Opis stanowiska
Dziekan Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza konkurs na stanowisko ADIUNKTA W GRUPIE BADAWCZO -DYDAKTYCZNEJ w pełnym wymiarze czasu pracy w Zakładzie Inżynierii Tkankowej i Medycyny Regeneracyjnej Katedry Nauk Biomedycznych Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Nasze wymagania
- Posiadania tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub tytułu równorzędnego.
- Posiadania, co najmniej stopnia naukowego doktora.
- Posiadanie dorobku dydaktycznego i organizacyjnego, który w okresie nie dłuższym niż 4 ostatnie lata osiągnął wskaźniki określone w § 11 w zw. z § 14 Zarządzenia 90/2023 Rektora UM w Lublinie w sprawie ustalenia kryteriów i trybu oceny okresowej i corocznej ewaluacji nauczycieli akademickich oraz pracowników badawczo-technicznych w UM w Lublinie z późn. zm. – dla stanowiska adiunkta w grupie badawczo-dydaktycznej (120 pkt łącznie za osiągnięcia dydaktyczne i organizacyjne za ostatnie 4 lata, w tym co najmniej 40 punktów z oceny studentów).
- Posiadania dorobku naukowego, który w okresie nie dłuższym niż 4 ostatnie lata osiągnął wskaźniki określone w § 11 w zw. z § 18 Zarządzenia 90/2023 Rektora UM w Lublinie w sprawie ustalenia kryteriów i trybu oceny okresowej i corocznej ewaluacji nauczycieli akademickich oraz pracowników badawczo-technicznych w UM w Lublinie z późn. zm. – dla stanowiska adiunkta w grupie badawczo-dydaktycznej (210 pkt – suma udziałów jednostkowych w publikacjach (sloty) nie mniejsza niż 3; przy czym średnia wartość slotu publikacyjnego powinna wynosić co najmniej 70 pkt – analiza bibliometryczna do pobrania w Bibliotece Głównej UM w Lublinie).
- Posiadania czynnej znajomości języka angielskiego, a w przypadku cudzoziemców czynnej znajomość języka polskiego.
Mile widziane
- Doświadczenie w pracy z biomateriałami.
- Posiadanie wiedzy praktycznej oraz teoretycznej na temat protokołów hodowli komórkowych lub tkankowych, w tym analiz ekspresji genów (qRT-PCR), Western-Blot, testów ELISA i barwienia immunofluorescencyjnego.
- Znajomość obsługi laserowego skaningowego mikroskopu konfokalnego.
- Znajomość obsługi maszyny wytrzymałościowej.
- Znajomość obsługi goniometru.
Zakres obowiązków
- prowadzenie zajęć dydaktycznych w wymiarze 240 godzin rocznie
- prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie nauk medycznych i co najmniej w jednej z dyscyplin: nauki medyczne, nauki o zdrowiu i nauki farmaceutyczne
- złożenie oświadczenia o dyscyplinie, którą reprezentuje
- publikowanie wyników badań z afiliacją Uniwersytetu
- Rrealizacja obowiązków z obszaru kształcenia i obowiązki organizacyjne, w zakresie wynikającym z rodzaju zajmowanego stanowiska.
Dokumenty wymagane do rekrutacji
- Podanie skierowane do Dziekana.
- C.V.
- Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
- Klauzula informacyjna i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
- Oświadczenie o niekaralności
- Oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Medyczny w Lublinie będzie podstawowym miejscem pracy
- Oświadczenie o braku bezpośredniej podległości służbowej
- Karta ewaluacji w obszarze dydaktycznym wraz z załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia
- Karta ewaluacji w obszarze badawczym wraz z załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia.
- Karta oceny przełożonego:
- Oświadczenie o zamieszkiwaniu w innym państwie
- Oświadczenie o niekaralności - KRK
- Tabela ocen studentów do pobrania w Biurze Jakości Kształcenia i Akredytacji UM w Lublinie
- Poświadczona kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub tytułu równorzędnego.
- Poświadczona kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie, co najmniej stopnia naukowego doktora.
- Zaświadczenie o posiadanym dorobku naukowym, wydane przez Bibliotekę UM w Lublinie lub kserokopię publikacji przyjętych do druku lub wykaz publikacji z uwzględnieniem danych niezbędnych do weryfikacji publikacji za ostatnie 4 lata.
- Zaświadczenie potwierdzające czynną znajomość języka angielskiego, wydane przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UM w Lublinie ul. Chodźki 7 (Collegium Academicum) tel. +48 81448 6220, a w przypadku cudzoziemców Certyfikat Znajomości Języka Polskiego, wydany przez Państwową Komisję Poświadczania Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego.
- Dokumentacja potwierdzająca doświadczenie w pracy z biomateriałami, jeśli dotyczy Kandydata.
- Dokumentacja potwierdzająca posiadanie wiedzy praktycznej oraz teoretycznej na temat protokołów hodowli komórkowych lub tkankowych, w tym analiz ekspresji genów (qRT-PCR), Western-Blot, testów ELISA i barwienia immunofluorescencyjnego, jeśli dotyczy Kandydata.
- Dokumentacja potwierdzająca znajomość obsługi laserowego skaningowego mikroskopu konfokalnego, jeśli dotyczy Kandydata.
- Dokumentacja potwierdzająca znajomość obsługi maszyny wytrzymałościowej, jeśli dotyczy Kandydata.
- Dokumentacja potwierdzająca znajomość obsługi goniometru, jeśli dotyczy Kandydata.
Załączniki
Dodatkowe informacje dla kandydata
Kopie dokumentów powinny być poświadczone notarialnie lub złożone bezpośrednio w Dziekanacie Wydziału Nauk Medycznych z oryginałem do wglądu.
Dokumenty w języku obcym powinny być przetłumaczone na język polski.
Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.
Osoba do kontaktu:
Joanna Adamek
joanna.adamek@umlub.pl
+48 (81) 448 73 03
Weź udział w rekrutacji
Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Dziekanat Wydziału Nauk Medycznych, ul. Chodźki 7, 20-093 Lublin, w terminie do 25 sierpnia 2025r.