Instruktor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Nasze wymagania

  • ukończone studia licencjackie i magisterskie na kierunku pedagogika (w zakresie pedagogiki społeczno-opiekuńczej i opiekuńczo-wychowawczej),
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy nauczyciela akademickiego,
  • uczestnictwo w pracach studenckich kół naukowych, których działalność koncentruje się na problematyce środowisk wychowawczych,
  • uczestnictwo w organizacji konferencji naukowych,
  • czynny udział, w co najmniej dwóch konferencjach naukowych,
  • czynny udział w projektach finansowanych przez NCBiR oraz MEiN,
  • uczestnictwo w szkoleniach poświęconych osobom z niesprawnościami,
  • uczestnictwo w szkoleniach z zakresu poradnictwa zawodowego,
  • zaangażowanie w prace społeczne na rzecz środowiska,
  • gotowość do zatrudnienia w PANS w Krośnie jako podstawowym miejscu pracy,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku Pedagogika
  • aktywny udział w wydarzeniach organizowanych przez uczelnię

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje.