Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Mechaniczny Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO
asystenta dydaktycznego
w Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej na Wydziale Mechanicznym
Wymiar etatu: pełny 1/1
Liczba dostępnych stanowisk: 2
Rodzaj umowy o pracę: na czas określony 12 miesięcy/czas nieokreślony
Reprezentowana dyscyplina naukowa inżynieria mechaniczna (dotyczy stanowisk badawczych i badawczo-dydaktycznych)

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magister inżynier lub magister w dyscyplinie inżynieria mechaniczna lub fizyka, lub innej pokrewnej,
  • udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie metrologii współrzędnościowej,
  • płynna znajomość języka polskiego, umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim (w przypadku obcokrajowców potwierdzona stosownymi certyfikatami),
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • znajomość oprogramowań metrologicznych: MountainsMap, Calypso
  • świadectwo ukończenia studium pedagogicznego dla nauczycieli akademickich lub zobowiązanie rozpoczęcia studium po zatrudnieniu
  • cechy osobiste: komunikatywność, samodzielność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków

  • realizacja zajęć ze studentami w zakresie określonym w Regulaminie Pracy PK,
  • przygotowanie materiałów dydaktycznych,
  • prowadzenie konsultacji ze studentami.
  • doskonalenie własnych kwalifikacji zawodowych,
  • aktywny udział w pracach organizacyjnych Laboratorium i Wydziału,
  • organizowanie i uczestnictwo w akcjach promocyjnych i prezentacyjnych uczelni,
  • • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego zgodnie z potrzebami laboratorium.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Politechniki Krakowskiej,
  • kserokopie dokumentów, zaświadczeń, certyfikatów, poświadczających wykształcenie oraz umożliwiających potwierdzenie prawdziwości informacji przekazywanych przez kandydatów,
  • wykaz osiągnięć i publikacji naukowych,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego (jeżeli posiada).