Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

malgorzata.perczynska@e-at.edu.pl
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 3605 zł brutto
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki filmowe i teatralne

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć na stanowisku asystenta na kierunku aktorstwo z przedmiotów w zakresie podstaw interpretacji wiersza i interpretacji wiersza w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.

Nasze wymagania

  • Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w w art. 116 ust.2. p. 4 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz określone w § 126 ust.3 Statutu Akademii Teatralnej, a ponadto:
  • a) posiada tytuł zawodowy magistra sztuki w zakresie sztuk teatralnych lub sztuk teatralnych i filmowych.
  • b) posiada udokumentowany dorobek artystyczny w dyscyplinie sztuk teatralnych i filmowych w zakresie interpretacji wiersza.
  • c) posiada minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć ze studentami na kierunku aktorstwo z przedmiotów w zakresie podstaw interpretacji wiersza i interpretacji wiersza w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Osoby kandydujące zobowiązane są złożyć następujące dokumenty:
  • a) zgłoszenie udziału w konkursie,
  • b) kwestionariusz osobowy osoby kandydującej (do pobrania ze strony https://akademia.at.edu.pl/konkursy-na-stanowiska/),
  • c) CV,
  • d) odpis dyplomu magistra w dziedzinie sztuki w zakresie sztuk teatralnych lub sztuk teatralnych i filmowych lub inny dokument poświadczający jego uzyskanie,
  • e) dokumentację dorobku artystycznego oraz dokumenty poświadczające doświadczenie w prowadzeniu zajęć,
  • f) oświadczenie, że Akademia Teatralna będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu,
  • g) oświadczenie o niekaralności zgodnie z art. 113 pkt 2 oraz art. 20 ust. 1 pkt 1-3 Ustawy (do pobrania ze strony http://akademia.at.edu.pl/kariera/konkursy-na-stanowiska/),
  • h) oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym w kwestii przetwarzania danych osobowych (do pobrania ze strony http://akademia.at.edu.pl/kariera/konkursy-na-stanowiska/).