Młodszy asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Farmaceutyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Opis stanowiska

Młodszy asystent dydaktyczny – umowa na zastępstwo.

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra farmacji.
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia dydaktyki na wyższej uczelni.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dydaktyki.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie skierowane do Dziekana.
  • Życiorys.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegajacej się o zatrudnienie.
  • Klauzula informacyjna i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Oświadczenie o braku bezpośredniej podległości służbowej.
  • Oświadczenie o niekaralności.
  • Poświadczona kserokopia prawa wykonywania zawodu, jeśli kandydat takie posiada.
  • Poświadczona kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  • Zaświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego.