Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • Do konkursu przystąpić mogą osoby, które spełniają wymogi określone w art.113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U.2018, 1668).
  • Są dyspozycyjne, posiadają wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na kierunku Filologia specjalność Filologia angielska: z praktycznej nauki języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • zgodnie z treścią ogłoszenia

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie w ramach umowy zlecenia w roku akademickim 2023/2024 skierowanego do Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
  • kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomu i dokumenty potwierdzających kwalifikacje