Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Centrum Edukacji Nauczycielskej
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • historia

Opis stanowiska

Wybrany kandydat zatrudniony na stanowisku asystenta zobowiązany będzie do prowadzenia zajęć dydaktycznych w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie
  • udokumentowana aktywność w zakresie szerzenia działalności pomocowej,
  • udokumentowane doświadczenie w organizacji i zarzadzaniu w oświacie
  • doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Obowiązki organizacyjne: Udział w pracach związanych z rozwojem CEN

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora;
  • kwestionariusz osobowy (https://www.ujk.edu.pl/Formularze_sprawy_kadrowe.html);
  • CV;
  • dyplom ukończenia studiów.