adiunkt

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków

Opis stanowiska

Politechnika Krakowska
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO
ADIUNKTA DYDAKTYCZNEGO
w Katedrze Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki
(zatrudnienie od 01.02.2020 r.)
Wymiar etatu: pełny etat.
Liczba dostępnych stanowisk: 1.
Rodzaj umowy o pracę: na czas nieokreślony.
Reprezentowana dyscyplina naukowa: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika.

Niezbędne wymagania:

1. dyplom ukończenia studiów technicznych w zakresie inżynierii elektrycznej,
2. stopień naukowy doktora nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika,
3. doświadczenie w pracy dydaktycznej,
4. znajomość języka polskiego,
5. znajomość języka angielskiego,
6. wybór Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy.

Dodatkowe wymagania:
1. posiadanie przygotowania pedagogicznego lub uzupełnienie go w pierwszym roku zatrudnienia,

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1. prowadzenie zajęć dydaktycznych (wykłady, laboratoria, projekty) na kierunkach: Informatyka w Inżynierii Komputerowej, Informatyka oraz Elektrotechnika (I stopień, studia stacjonarne i niestacjonarne), przedmioty: Systemy operacyjne, Sieci komputerowe, Wstęp do programowania, Podstawy programowania.
2. opieka nad wybranymi laboratoriami w Katedrze E-1,
3. udział w konferencjach naukowych i publikowanie.

Wymagane dokumenty:

1. podanie do JM Rektora Politechniki Krakowskiej o zatrudnienie na stanowisku adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych,
2. szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia oraz kserokopią świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia),
3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
4. kopię dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów technicznych w zakresie inżynierii elektrycznej,
4. kopię dokumentu potwierdzającego nadanie stopnia doktora nauk technicznych, w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika
5. wykaz opublikowanych prac naukowych,
6. opis dorobku dydaktycznego – wykaz prowadzonych przedmiotów,
7. potwierdzenie odbycia szkolenia pedagogicznego lub deklaracja uzupełnienia w pierwszym roku zatrudnienia,
8. dokument potwierdzający znajomość języka obcego, dodatkowo w przypadku obcokrajowców o znajomości języka polskiego
9. oświadczenie, że Politechnika Krakowska będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu i zatrudnienia,
10. oświadczenie o:
a. posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
b. niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne,
c. niepozbawieniu prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego,
d. posiadaniu pełni praw publicznych.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania konkursowego polegającego na:
– analizie złożonej dokumentacji,
– przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziekanacie Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej – Kraków, ul. Warszawska 24 pokój 203.

Termin składania dokumentów upływa: 17.01.2020 r.
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 24.01.2020 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: ,,dotyczy konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w Katedrze Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki”

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu z kandydatami, których aplikacje spełniły niezbędne wymagania oraz zostały najwyżej ocenione przez Komisję Rekrutacyjną. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie BIP PK oraz MNiSW.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziekanacie Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej – Kraków, ul. Warszawska 24 pokój 203. w godz. 08.00 –14.00 w dniach 27-31.01.2020 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.