Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Ekonomiczno-Społeczne
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • filozofia

Opis stanowiska

Adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Filozofii, w Instytucie Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej

Nasze wymagania

  • 1. Stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie filozofia
  • 2. Osiągnięcia w pracy naukowej określone w § 90 Statut SGH (achievements in scientific work specified in § 90 of the Statute of the SGH Warsaw School of Economics - version for foreigners)
  • 3. Zainteresowania badawcze w zakresie filozofii społecznej lub etyki, udokumentowane dorobkiem naukowym
  • 4. Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • 5. Doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu lub współprowadzeniu zajęć na poziomie akademickim
  • 6. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów o charakterze badawczym lub w zakresie pracy organizacyjnej w instytucjach naukowych lub dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • Zgodnie z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20.07.2018 r.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgodnie z załącznikiem