Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie – nauki prawne
  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • dorobek naukowy z zakresu prawa rzymskiego, prawa zamówień publicznych, retoryki prawniczej

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów naukowych krajowych lub międzynarodowych
  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji przetargowej
  • doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych na badania naukowe i rozbudowę infrastruktury dydaktycznej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach stosunku pracy
  • terminowe sporządzanie obowiązującej nauczycieli akademickich dokumentacji toku studiów
  • udział w opracowywaniu oraz aktualizowaniu programów kształcenia i planów zajęć dydaktycznych
  • przeprowadzanie egzaminów i zaliczeń
  • prowadzenie i recenzowanie prac dyplomowych
  • aktywne uczestnictwo w konferencjach i seminariach naukowych
  • pełnienie funkcji powierzonych przez przełożonych, w tym takich jak: rola opiekuna roku lub opiekuna grupy studenckiej
  • pozyskiwanie środków na badania naukowe poprzez aplikowanie w konkursach

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Rektora-Komendanta o zatrudnienie w Akademii Sztuki Wojennej.
  • Oświadczenie, że Akademia Sztuki Wojennej będzie podstawowym miejscem zatrudnienia.
  • Oświadczenie dotyczące zdolności do czynności prawnych, niekaralności i korzystania z praw publicznych.
  • Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.