Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Lekarski
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie badawczo-dydaktycznej w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Nasze wymagania

  • wysoką aktywność naukową, potwierdzona m.in. opublikowaniem jako pierwszy autor oryginalnych prac w prestiżowych czasopismach naukowych, w szczególności w ostatnim roku;
  • umiejętność przekazywania wiedzy i zachęcania do jej pogłębiania, potwierdzoną bardzo dobrymi wynikami w ocenie studentów i doktorantów w zakresie wypełniania przez nauczyciela obowiązków związanych z kształceniem;
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej, w tym publikowanie prac, aktywny udział w wydarzeniach naukowych
  • uczestniczenie w pracach badawczych całego Zespołu Kliniki
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych dla studentów III i IV oraz anglojęzycznych
  • prowadzenie zajęć ze studentami w formie ćwiczeń, seminariów, wykładów dla studentów polsko- i anglojęzycznych
  • opracowywanie pytań na kolokwia, uczestniczenie w egzaminach
  • kształtowanie właściwych postaw studentów wobec pacjentów, w relacjach z personelem medycznym
  • inne, wynikające z profilu i charakteru jednostki

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy:
  • wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku -stażowego oraz systemu motywacyjnego;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne dydaktycznie środowisko pracy;
  • atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie --aktywności sportowej itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • życiorys naukowy z uwzględnieniem spisu publikacji ;
  • życiorys zawodowy w przypadku etatów dydaktycznych
  • wyniki osiągnięte w dotychczasowej karierze: mobilność kandydata, pozyskiwane granty, -prowadzone badania, działania innowacyjne, otwartość na przedsiębiorczość i praktyczny aspekt badań naukowych;
  • skany dyplomów potwierdzających posiadane wykształcenie;
  • skan certyfikatu lub zaświadczenia wydanego przez Centrum Nauczania Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, potwierdzającego znajomość języka obcego, ze wskazaniem poziomu zaawansowania oraz okresu jego ważności;
  • oświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie dotyczące statusu zatrudnienia w Uniwersytecie
  • deklaracja o konieczności ukończenia szkolenia z zakresu metodyki nauczania