Adiunkt stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Zatrudnienie w Zakładzie Zarzadzania i Ekonomii Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w UMG, który będzie stanowić podstawowe miejsce pracy.

Nasze wymagania

  • dyplom doktora uzyskany w dyscyplinie zarządzanie/nauki o zarządzaniu i jakości/ ekonomia/ekonomia i finanse l
  • znajomość problematyki dotyczącej: zarządzania strategicznego, analizy strategicznej, narzędzi w zarządzaniu, modeli biznesowych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • udział w badaniach naukowych

Oferujemy

  • pakiet medyczny dla pracowników UMG

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do rektora UMG
  • CV
  • kserokopia posiadanych dyplomów
  • ewentualnie wykaz osiągnięć naukowych