Adiunkt stanowisko badawcze

Wydział Filozoficzny
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej stopnia doktora
  • posiadanie odpowiedniego dorobku naukowego
  • czynny udział w życiu naukowym

Mile widziane

  • dorobek naukowy z zakresu psychologii lub epidemiologii środowiskowej, udokumentowany publikacjami w czasopismach posiadających Impact Factor
  • doświadczenie w kierowaniu lub realizowaniu projektów badawczych finansowych w drodze konkursu ze źródeł zewnętrznych
  • biegła znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • wg Regulaminu Pracy UJ - Załącznik nr 1 do Regulaminu pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wzory zakresu zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • kopia dyplomu doktorskiego lub doktora habilitowanego - jeżeli Kandydat /Kandydatka posiada
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym Kandydata /Kandydatki
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ