Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

SGGW Instytut Inżynierii Środowiska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone
w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW).

Nasze wymagania

  • • stopień dr inż. lub dr nauk w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinach inżynieria środowiska górnictwo i energetyka lub inżynieria lądowa, geodezja i transport lub nauk społecznych w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna,
  • • zainteresowania naukowe w zakresie teledetekcji, geoinformacji i gospodarki przestrzennej poświadczone publikacjami w tych kierunkach,
  • • doświadczenie umożliwiające prowadzenie zajęć z zakresu teledetekcji, planowania przestrzennego oraz systemów informacji przestrzennej (SIP),
  • • doświadczenie kierowania projektem naukowym lub wdrożeniowym krajowym lub międzynarodowym
  • • udokumentowana praca w minimum trzech projektach naukowych lub wdrożeniowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym;
  • • dorobek naukowy udokumentowany publikacjami w czasopismach recenzowanych (w tym min. 7 publikacji z IF – Web of Science Core Collection; minimum HI = 4 ),
  • • dodatkowe aktywności związane z podnoszeniem kwalifikacji naukowych i zawodowych (np. udział w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach , konferencjach naukowych, studia podyplomowe, staże i doświadczenie w pracy w ośrodkach naukowych związanych z geoinformacją lub planowaniem przestrzennym),

Mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dyscyplina pracy,
  • wysokie kompetencje społeczne i komunikatywność,
  • osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej,
  • prawo jazdy.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć z zakresu teledetekcji, planowania przestrzennego oraz systemów informacji przestrzennej (SIP),
  • praca przy projektach naukowych,
  • publikacje w czasopismach wysokopunktowanych

Oferujemy

  • 36 dni urlopu
  • opieka zdrowotna w przychodni SGGW
  • dostep do obiektów sportowych SGGW
  • zniżki na karnety na siłownię i zajecia aerobiku w Centrum Sportu SGGW

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko
  • życiorys zawodowy
  • odpis dyplomu doktorskiego
  • wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku
  • niezbędne dokumenty potwierdzające pozostałe wymagania
  • oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu