Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • stosunki międzynarodowe

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w zakresie nauk społecznych (humanistycznych)
  • doświadczenie w działalności badawczej-kierownik grantu
  • doświadczenie w działalności badawczej jako wykonawca projektów międzynarodowych
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych
  • dodatkowe wykształcenie, w tym studia kulturoznawcze, będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w prowadzeniu wykładów i udział w seminariach międzynarodowych
  • udział z referatami w konferencjach, seminariach krajowych i międzynarodowych
  • działalność mająca na celu popularyzację nauki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w językach polskim i angielskim
  • zdobywanie wiedzy w zakresie jakości kształcenia (dotyczy to zarówno nauczania, jak i organizacji nauczania)
  • publikowanie w czasopismach i wydawnictwach polskich oraz zagranicznych z zakresu stosunków międzynarodowych
  • udział w pracach organizacyjnych prowadzonych w Katedrze oraz na Wydziale
  • pozyskiwanie i prowadzenie grantów badawczych finansowanych ze źródeł krajowych i zagranicznych oraz publikowanie ich wyników
  • organizacja i udział z referatami w konferencjach oraz seminariach krajowych i międzynarodowych
  • nawiązywanie i prowadzenie współpracy naukowej z ośrodkami z Polski i z zagranicy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora UW z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000),
  • kserokopia dyplomu doktorskiego
  • wykaz publikacji z obszaru nauk o stosunkach międzynarodowych
  • dokumenty potwierdzające udział w projektach badawczych
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim, i angielskim
  • dokument potwierdzający znajomości językowe
  • życiorys naukowy
  • wypełnione druki dostępne na stronie Biura Spraw Pracowniczych UW (https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/ - dla kandydata do pracy)
  • oświadczenie, w którym kandydat potwierdza, że zapoznał się i akceptuje zasady przeprowadzania konkursów na stanowisko nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim