Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

stanowisko K/M adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstwa w Instytucie Finansów Korporacji i Inwestycji w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych/społecznych w dyscyplinach ekonomia/ekonomia i finanse lub równoważny
  • autorstwo publikacji naukowej, w tym monografii lub artykułu (poza tą, która wymagana była do uzyskania stopnia naukowego doktora)
  • udział z referatem w dwóch konferencjach naukowych, w tym co najmniej jednej międzynarodowej
  • wiedza z zakresu finansowych uwarunkowań funkcjonowania przedsiębiorstw
  • znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych i badań naukowych
  • przedstawienie planu rozwoju naukowego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia z początkiem semestru letniego roku akademickiego 2023/2024

Mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju naukowego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych z zakresu finansów przedsiębiorstwa
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarych i niestacjonarnych
  • prowadzenie działalności organizacyjnej na rzecz Instytutu Finansów Korporacji i Inwestycji oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę w prestiżowej Uczelni
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie adresowane do JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
  • Kwestionariusz osobowy
  • oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • odpis dyplomu doktorskiego lub dokument równoważny
  • list motywacyjny zawierający opis zainteresowań naukowych kandydata/kandydatki ze szczegółowym opisem dotychczasowej aktywności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej oraz osiągnięć w powyższym zakresie
  • CV
  • wykaz publikacji
  • wykaz udziału w konferencjach naukowych
  • klauzula RODO