Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

wns.cow1@ujd.edu.pl
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w grupie stanowisk badawczo-dydaktycznych w pełnym wymiarze czasu pracy w Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie

Nasze wymagania

  • • posiadanie stopnia naukowego doktora w zakresie nauk o bezpieczeństwie lub nauk o polityce i administracji lub stosunków międzynarodowych;
  • • dorobek naukowy w zakresie reprezentowanej dyscypliny – nauk o bezpieczeństwie, nauki o polityce i administracji lub stosunków międzynarodowych - w postaci oryginalnych prac;

Mile widziane

  • • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego oraz stosunków międzynarodowych;
  • • wykazywanie się dużym zaangażowaniem w pracy dydaktycznej, organizacyjnej i popularyzatorskiej;

Zakres obowiązków

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie do JM Rektora
  • • kwestionariusz osobowy w przypadku zatrudnienia po raz pierwszy