Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

sekretariat_ieif@wez.uz.zgora.pl
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Opis stanowiska

Katedra Polityki Regionalnej Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Zielonogórskiego poszukuje pracownika badawczo-dydaktycznego do prowadzania zajęć (wykładów, ćwiczeń, laboratoriów, seminariów) na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie.

Nasze wymagania

  • Tytuł doktora
  • Doświadczenie we współpracy międzynarodowej
  • Doświadczenie praktyczne, zawodowe przynajmniej 5 letnie o profilu praktycznym w zakresie dyscypliny nauki o bezpieczeństwie

Mile widziane

  • Wskazane doświadczenie zdobyte poza Uczelnią
  • Dorobek naukowy, ukończone kursy i szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego niezbędnych do prowadzenia zajęć

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie dyscypliny nauki o bezpieczeństwie
  • Działalność naukowa, w tym aktywizacja studentów w zakresie działalności naukowej
  • Działalność organizacyjna

Oferujemy

  • Pracę wśród grona naukowców, praktyków oraz ekspertów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zarunienie
  • Życiorys
  • Ksero odpisów dyplomów
  • Opis osiągnięć dydaktycznych, naukowo-badawczych lub zawodowych
  • Inne dokumenty potwierdzające dorobek, kwalifikacje zawodowe, doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym
  • Kopie świadectw pracy