Adiunkt

Inżynierii Środowiska I Energetyki
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Nasze wymagania

  • • Tytuł doktora nauk technicznych w dyscyplinie Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka
  • • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • • Doświadczenie w projektach badawczych, naukowych, inżynierskich, udział w rozwiązaniach innowacyjnych w zakresie energetyki

Mile widziane

  • • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

  • •przestrzegać regulaminu pracy i ustalonego porządku wewnętrznego oraz przepisów PK umieszczanych na stronach www.pk.edu.pl

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora
  • dokumenty poświadczające wykształcenie oraz odbyte kursy i szkolenia (uwierzytelnione kserokopie);
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • wykaz ważniejszych publikacji oraz niepublikowanych prac, oraz inne dokumenty mogące mieć wpływ na zatrudnienie.