Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza KONKURS na stanowisko Adiunkta w Katedrze Komunikacji Społecznej i Public Relations (pełny etat w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych)

Nasze wymagania

  • 1. Posiadanie stopnia doktora nauk społecznych.
  • 2. Co najmniej 5 lat doświadczenia dydaktycznego na studiach wyższych, związanych z komunikacją społeczną, a w szczególności w zakresie prowadzenia samodzielnych zajęć dydaktycznych z przedmiotów z obszaru public relations. Dodatkowym atutem będzie prowadzenie zajęć na uczelniach zagranicznych.
  • 3. Doświadczenia badawczego w zakresie public relations.
  • 4. Samodzielnej organizacji konferencji naukowych lub branżowych
  • 5. Doświadczenia w działalności organizacyjnej prowadzonej w ramach uczelni, np. prowadzenie kół naukowych i inne.
  • 6. Osiągnięć w formie monografii naukowych oraz artykułów w czasopismach naukowych polskich lub zagranicznych lub raportów branżowych.
  • 8. Znajomości języków obcych, w tym co najmniej jednego (angielski) w stopniu biegłym.
  • 9. Biegle posługuje się językiem polskim

Mile widziane

  • 7. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie biznesowe i praktyczne w obszarze public relations oraz udział w konferencjach i sympozjach naukowych

Zakres obowiązków

  • 1. Prowadzenie badań naukowych w zakresie dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach oraz publikowanie ich wyników, w tym także w obiegu międzynarodowym;
  • 2. Prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w wymiarze 210 godz. dydaktycznych rocznie, w tym ćwiczeń i laboratoriów;
  • 3. Gotowość do pełnienia powierzonych funkcji i zadań organizacyjnych na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie skierowane do Rektora z prośbą o zatrudnienie, zaopatrzone w klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),
  • 2. Odpis dyplomu doktora nauk społecznych,
  • 3. Życiorys naukowy
  • 4. Informacja o działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej wraz z wykazem publikacji,
  • 5. Kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony UW),
  • 6. Oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami przeprowadzania konkursu na stanowisko nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim - Zarządzenie nr 106 Rektora UW z dnia 27 września 2019 r., par. 1, ust. 4: https://monitor.uw.edu.pl/Lists/Uchway/Attachments/5034/M.2019.282.Zarz.106.pdf