Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Instytut Nauk Medycznych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Uniwersytet Zielonogórski poszukuje kandydata na stanowisko adiunkta w grupie dydaktycznej w Katedrze Chirurgii i Onkologii

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien ukończyć 6-letnie studia medyczne na kierunku lekarskim,
  • Posiadać specjalizację z Chirurgii Ogólnej
  • Co najmniej 6 - letnie doświadczenie pracy na oddziale chirurgii ogólnej oraz 2 - letnie doświadczenie pracy na oddziale chirurgii klatki piersiowej
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej roczne doświadczenie dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku lekarski oraz innych kierunkach medycznych
  • Przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów
  • Opracowywanie materiałów dydaktycznych.
  • Czynny udział w konferencjach polskich i międzynarodowych.

Oferujemy

  • 1. Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających uzyskanie specjalizacji w/w specjalności.
  • Informacja o działalności dydaktycznej