Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Transportu Elektrotechniki i Informatyki
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Nasze wymagania

  • • posiadanie stopnia doktora - dyscyplina naukowa: informatyka/informatyka techniczna i telekomunikacja
  • • znajomość języka angielskiego
  • • udokumentowany dorobek w dyscyplinie informatyka/informatyka techniczna i telekomunikacja;
  • • doświadczenie dydaktyczne
  • • doświadczenie w pracach naukowo-badawczych
  • • doświadczenie w zakresie projektów europejskich
  • • znajomość problematyki związanej z jakością kształcenia na studiach wyższych

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. par. 17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego
  • • życiorys (CV)
  • • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy
  • • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje
  • • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych
  • • wykaz publikacji naukowych
  • • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
  • • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne
  • • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub na czas określony
  • • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji;
  • • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać osobiście lub przesyłać pocztą na adres: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego, Sekretariat Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki, Radom, ul. Malczewskiego 29, pok. nr 15.