Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Mechaniczny Technologiczny
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Nasze wymagania

  • Profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Katedry/Zakładu
  • Chęć rozwoju naukowego powiązana z budowaniem kariery związanej z uzyskiwaniem kolejnych stopni i funkcji akademickich
  • Mobilność w rozumieniu akceptacji czasowych pobytów zagranicznych związanych z wymianą akademicką oraz uczestnictwem w międzynarodowych projektach
  • Umiejętność pracy w zespole oraz chęć i gotowość do poszerzania umiejętności dydaktycznych związanych z zajęciami ze studentami
  • Gotowość do doskonalenia w obszarze umiejętność występowania wobec większej liczby słuchaczy np. na konferencjach krajowych i zagranicznych
  • Posiadanie dorobku naukowego udokumentowanego wskaźnikami bibliograficznymi odnoszącymi się do publikacji naukowych w obszarach technologii z uwzględnieniem technologii obróbki plastycznej (wsp. Hirscha wg Web of Science/Scopus min. 7)
  • Udokumentowana współpraca z przemysłem/patenty
  • Znajomość nowoczesnych metod badawczych
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie badań

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do prorektora ds. ogólnych
  • Życiorys
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Kopie dyplomu ukończenia studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego
  • Odpis dyplomu doktorskiego
  • Wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego
  • Inne dokumenty potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji
  • Oświadczenie o uznaniu PW jako podstawowego miejsca pracy, w rozumieniu ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnej
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Oświadczenie o nieukaraniu karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 276 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy
  • Oświadczenie o spełnianiu warunku, o którym mowa w art. 209 ust.10 pkt 2 lub 3 ustawy- jeśli dotyczy