Adiunkt stanowisko dydaktyczne

AHE w Łodzi
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Nasze wymagania

  • Co najmniej stopień doktora w dyscyplinie Informatyka lub Informatyka techniczna i telekomunikacyjna
  • Autorstwo publikacji naukowych z zakresu Informatyka techniczna i telekomunikacyjna
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej;

Mile widziane

  • Znaczące osiągnięcia naukowe z zakresu dyscypliny Informatyla lub Informatyka techniczna i telekomunikacyjna

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć ze studentami z zakresu dyscypliny Informatyka lub Informatyka techniczna i telekomunikacyjna

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnenia;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV/życiorys, a w nim wykaz dotychczasowych osiągnięć naukowych (publikacji, referatów konferencyjnych, staży i projektów naukowych, itp.)
  • skan/odpis dyplomu doktorskiego

Weź udział w rekrutacji