Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Politechnika Koszalińska, Wydział Humanistyczny
Politechnika Koszalińska
  • Miejsce: Koszalin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

REKTOR POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ ogłasza K O N K U R S na stanowisko: ADIUNKTA (ETAT DYDAKTYCZNY) w dziedzinie: NAUK HUMANISTYCZNYCH, w dyscyplinie: JĘZYKOZNAWSTWO, w zakresie: FILOLOGIA ANGIELSKA, SPECJALIZACJA TŁUMACZENIA LUB LEKTOR JĘZYKA OBCEGO.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 20 kwietnia 2023 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 742) oraz Statutu Politechniki Koszalińskiej.

Nasze wymagania

  • 1. Stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego w wymaganej dyscyplinie
  • 2. Udokumentowany dorobek dydaktyczny i naukowy w wymaganej dyscyplinie
  • 3. doświadczenie w pracy naukowo-dydaktycznej na uczelni wyższej oraz doświadczenie w prowadzeniu seminariów dyplomowych na profilu praktycznym
  • 4. Warunkiem koniecznym jest podjęcie zatrudnienia na pierwszym etacie w PK

Mile widziane

  • 1. Dodatkowy atut stanowi doświadczenie praktyczne w pracy tłumacza lub lektora języka obcego
  • 2. Przystępując do konkursu kandydaci deklarują całodzienna dyspozycyjność w ciągu tygodnia do pracy dydaktycznej i organizacyjnej na rzecz Wydziału Humanistycznego

Zakres obowiązków

  • Zadania zgodne z Statutem Politechniki Koszalińskiej - Obwieszczenie Nr 2/2020 z dnia 16 kwietnia 2020 r.
  • Zadania zgodne z Zarządzenia Nr 20/2020 Rektora Politechniki Koszalińskiej z dnia 31 marca 2020 r.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie skierowane JM Politechniki Koszalińskiej
  • 2. Życiorys (wraz z informacją o przebiegu pracy zawodowej)
  • 3. Kserokopie/skany odpowiednich dyplomów i certyfikatów (oryginały do okazania w dziale Kadr przy zatrudnieniu)
  • 4. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o dostarczenie do pokoju nr 212 B w Wydziale Humanistycznym, Politechniki Koszalińskiej lub przesłanie na adres: ul. E. Kwiatkowskiego 6E, 75–343 Koszalin – z dopiskiem: KONKURS.