Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Geografii i Geologii
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki o Ziemi i środowisku

Opis stanowiska

Adiunkt ze stopniem doktora, zatrudnienie w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w zakresie geologii.

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej stopnia doktora w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku
  • posiadanie odpowiedniego dorobku naukowego w zakresie geologii
  • posiadanie doświadczenia w dydaktyce na poziomie akademickim
  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami kierunku geologia
  • prowadzenie badań naukowych udokumentowane publikacjami
  • aktywne uczestniczenie w życiu społeczności akademickiej wydziału
  • staranie się o środki zewnętrzne na prowadzenie badań naukowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • kopia dyplomu doktorskiego lub doktora habilitowanego - jeżeli Kandydat /Kandydatka posiada
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym Kandydata /Kandydatki,
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ.
  • wykaz publikacji (z podaniem wydawnictwa i ilości stron)
  • informacja o ewentualnie realizowanych zajęciach dydaktycznych
  • recenzja pracy doktorskiej lub rozprawy habilitacyjnej – jeżeli Kandydatka /Kandydat posiada
  • opinia o predyspozycjach i kwalifikacjach Kandydata / Kandydatki do pracy naukowej oraz dydaktycznej – z uwzględnieniem wyników ankiet studenckich, jeżeli Kandydat /Kandydatka takiej ocenie podlegał/a.
  • Druki oświadczeń oraz wzór kwestionariusza osobowego można pobrać na stronie: https://cso.uj.edu.pl/konkursy