Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Filologiczno-Pedagogiczny
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w zakresie pedagogiki;
  • publikacje naukowe z zakresu pedagogiki
  • doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym; preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej;
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe;
  • doświadczenie w zakresie projektów europejskich;
  • znajomość problematyki związanej z jakością kształcenia na studiach wyższych;
  • prowadzenie zajęć w języku polskim;
  • znajomość języka obcego;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • umiejętności organizacyjne i rzetelność;
  • umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. par. 17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego;
  • życiorys (CV);
  • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy;
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych;
  • wykaz publikacji naukowych;
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego lub karą wydalenia z pracy z zakazem wykonywania pracy w uczelniach,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji;
  • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy;
  • zobowiązanie do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 265 ust. 5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (oświadczenie zaliczeniu do liczby „N”).