Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Zakład Położnictwa
Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Kandydaci przystępujący do konkursu winni spełniać wymogi przewidziane dla nauczyciela akademickiego określone w § 20 ust. 7 statutu CMKP (Zał. do Uchwały Nr 189 Rady Naukowej CMKP
z dn. 26.06.2019 r.)

Nasze wymagania

  • dr n. o zdrowiu bądź pokrewnych
  • dorobek naukowy potwierdzony oryginalnymi publikacjami o wskaźniku IF
  • prawo wykonywania zawodu położnej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • 1. Kształcenie uczestników studiów podyplomowych, studiów doktoranckich, szkoły doktorskiej i innych form kształcenia prowadzonych przez CMKP
  • 2. Prowadzenie i uczestnictwo w badaniach naukowych
  • Rozpowszechnianie wyników badań naukowych, w szczególności przez publikowanie wyników oraz udział w konferencjach i seminariach naukowych,
  • 4. Kształcenie kadry naukowej i opieka nad jej rozwojem
  • 5. Podnoszenie swoich kwalifikacji
  • 6. Uczestniczenie w pracach organizacyjnych CMKP
  • 7. Wykonanie ustalonego wymiaru zajęć dydaktycznych zgodnie z „Zasadami planowania i rozliczania pensum dydaktycznego w CMKP”
  • 8. Prowadzenie zajęć dydaktycznych w godzinach ponadwymiarowych przydzielonych przez bezpośredniego przełożonego
  • 9. Udział w pracach i programach związanych z rozwojem poziomu naukowo-dydaktycznego CMKP

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Deklarację przystąpienia do konkursu wraz z krótkim uzasadnieniem
  • 2. Życiorys i kwestionariusz osobowy
  • 3. Kopie dyplomów, kopię prawa wykonywania zawodu położnej
  • 4. Informację o dorobku dydaktycznym i naukowym
  • 5. Deklarację wyboru CMKP jako podstawowego miejsca zatrudnienia w rozumieniu ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, w przypadku wygrania konkursu.
  • 6. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z siedzibą w Warszawie, ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa w celu niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Podanie danych wykraczających poza zakres wymagany KP jest dobrowolne przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Przyjąłem/przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”
  • 7. Oświadczenie o zapoznaniu się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez CMKP wg wzoru: „Oświadczam, iż zapoznałem/am się z Informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych obowiązującą w CMKP”.