Adiunkt stanowisko badawcze

Wydział Językoznawstwa
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska adiunkta badawczego na Wydziale Językoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa.
  • Wykazanie się aktywnością w życiu naukowym i działaniami organizacyjnymi.
  • Udokumentowany dorobek naukowy w zakresie językoznawstwa, spełniający wymogi zawarte w Statucie UKW § 104, punkt 2, podpunkt 1.

Mile widziane

  • Czynny udział w organizacji życia naukowego oraz działaniach popularyzatorskich.
  • Od kandydata-obcokrajowca wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym.

Zakres obowiązków

  • Realizowanie innych zadań wynikających z obowiązków pracownika.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wykaz wymaganych dokumentów jest określony w ogłoszeniu.