Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW).

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych (preferowany kierunek inżynieria lądowa),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie artykułów naukowych i prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim z zakresu zarządzania procesem inwestycyjnym i prawa budowlanego,
  • dorobek publikacyjny w postaci recenzowanych artykułów naukowych,

Mile widziane

  • znajomość pakietu Ms Office oraz programów do kosztorysowania i harmonogramowania robót inżynierskich
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kierowanie projektem badawczym w przeszłości lub obecnie lub złożenie projektu badawczego w konkursie do instytucji finansujących badania.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim z zakresu zarządzania procesem inwestycyjnym i prawa budowlanego,
  • pisanie artykułów naukowych zarówno po polsku jak i po angielsku
  • praca z programami do kosztorysowania i harmonogramowania robót inżynierskich

Oferujemy

  • 36 dni urlopu
  • bezpłatną opiekę zdrowotną w Uniwersyteckim Zakładzie Opieki Zdrowotnej (NZOZ SGGW)
  • zniżki na karnety na siłownię i zajęcia aerobiku w Centrum Sportu SGGW

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • - podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko;
  • - życiorys zawodowy;
  • - odpis dyplomu;
  • - wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku;
  • - niezbędne dokumenty potwierdzające pozostałe wymagania;
  • - oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu, które można uzyskać: e-mail: wanda_kos@sggw.edu.pl