Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnka Krakowska
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: do negocjacji zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Informatyki na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji – 4 stanowiska

Nasze wymagania

  • • posiadanie stopnia naukowego doktora w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja lub pokrewnej
  • • posiadanie potwierdzonego publikacjami i uczestnictwem w konferencjach naukowych dorobku naukowego i prowadzenie badań w zakresie informatyki technicznej i telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych
  • • predyspozycje do pracy w zespole badawczym i do pracy ze studentami (prowadzenie zajęć dydaktycznych i prac dyplomowych),
  • • posiadanie przygotowania pedagogicznego lub zobowiązanie do uzupełnienia go w pierwszym roku zatrudnienia
  • • wskazanie, że Politechnika Krakowska będzie podstawowym miejscem pracy
  • • zajęcia dydaktyczne są prowadzone w języku polskim więc wymagana jest znajomość języka polskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

Mile widziane

  • • wskazanie dyscypliny informatyka techniczna i telekomunikacja jako dyscypliny swoich badań naukowych
  • • zamieszczenie afiliacji Politechniki Krakowskiej WIiT na swoich publikacjach

Zakres obowiązków

  • • prowadzenie zajęć dydaktycznych i konsultacji ze studentami w wymiarze zgodnym z Regulaminem pracy PK
  • • aktywne uczestnictwo w pracach naukowych jednostki
  • • udział w seminariach naukowych i dydaktycznych
  • • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych jednostki
  • • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego
  • • udział w proponowanych szkoleniach służących rozwojowi zawodowemu
  • • starania o granty

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora
  • • plan badań naukowych
  • • dokumenty poświadczające wykształcenie oraz odbyte kursy i szkolenia (uwierzytelnione kserokopie),
  • • certyfikat lub inne zaświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego w przypadku jego ukończenia lub oświadczenie o uzupełnieniu go w pierwszym roku zatrudnienia
  • • wykaz osiągnięć, ważniejszych publikacji oraz niepublikowanych prac, oraz inne dokumenty mogące mieć wpływ na zatrudnienie