Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Zarządzania
Uniwersytet Gdański
  • Miejsce: Sopot
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Zarządzania z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Informatyki Ekonomicznej.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 13 czerwca 2019 r.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe w zakresie informatyki ekonomicznej, informatyki technicznej, informatyki, lub elektroniki i komunikacji;
  • znajomość tematyki z zakresu rozwiązań chmurowych, wirtualizacyjnych, zarządzania projektami informatycznymi (w tym deweloperskimi) oraz praktycznych aplikacji sztucznej inteligencji;
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych w tych językach.

Mile widziane

  • - udokumentowane doświadczenie autorskie i edytorskie w przygotowywaniu materiałów naukowych, dydaktycznych lub publicystycznych,
  • - udokumentowane doświadczenie w udziale w projektach informatycznych międzynarodowych/wielokulturowych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Publikowanie wyników badań w punktowanych czasopismach i monografiach

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1) Podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego);
  • 2) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny na stronie: https://ug.edu.pl/pracownicy/strony_jednostek/dzial_kadr);
  • 3) Życiorys (CV);
  • 4) Dyplom ukończenia studiów II stopnia;
  • 5) Dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych;
  • 6) Informacje o ukończonych kursach, szkoleniach, zdobytych uprawnieniach, certyfikatach informatycznych itp.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie w Katedrze Informatyki Ekonomicznej Wydziału Zarządzania (Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania UG, Sopot, ul. Piaskowa 9.