Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: KONIN
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

KONKURS otwarty na stanowisko ADIUNKT na kierunku studiów: Automatyka i Robotyka (studia I stopnia)

Nasze wymagania

  • • stopień naukowy doktora inżyniera w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna;
  • • deklaracja, że ANS w Koninie będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy;
  • • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu automatyki i robotyki, elektrotechniki i elektroniki, mechatroniki, sterowania; • doświadczenie praktyczne zdobyte poza uczelnią wyższą w zakresie konstrukcji maszyn;
  • • opublikowany dorobek naukowy w zakresie automatyki i robotyki;
  • • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym pracę dydaktyczną;
  • • dyspozycyjność (obecność minimum 3 dni w tygodniu w ANS w Koninie).

Zakres obowiązków

  • 1. Przeprowadzanie zajęć dydaktycznych zgodnie z opracowanymi uprzednio sylabusami;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz
  • Oświadczenie - podstawowe miejsce pracy