Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk weterynaryjnych
  • weterynaria

Nasze wymagania

  • posiada dyplom lekarza weterynarii, stopień doktora nauk lub równoważny
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie kliniczne z zakresu chorób zwierząt gospodarskich i koni
  • posiada dorobek publikacyjny w zakresie chorób zwierząt gospodarskich i koni
  • posiada predyspozycje do prowadzenia zajęć dydaktycznych w zakresie fizjologii i patologii rozrodu zwierząt, biotechnologii rozrodu, chorób wewnętrznych koni i zwierząt gospodarskich
  • doświadczenie w zakresie realizacji badań naukowych z wykorzystaniem metod biotechnologii rozrodu
  • umiejętność prowadzenia eksperymentalnych badań naukowych na zwierzętach, doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych oraz pracy laboratoryjnej popartej dorobkiem naukowym
  • predyspozycje do prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku angielskim
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów: MS Teams, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • umiejętność korzystania z komputerowych baz danych

Mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole i elastycznego organizowania czasu pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • udział w pozyskiwaniu funduszy na badania naukowe
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów obejmujących przede wszystkim zagadnienia związane z rozrodem dużych zwierząt na kierunku Weterynaria w SGGW

Oferujemy

  • możliwość rozwoju naukowego
  • praca na etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie na ww. stanowisko, kierowane do JM Rektora SGGW
  • Odpis dyplomu nadania tytułu lekarza weterynarii
  • Kwestionariusz osobowy
  • Życiorys z uwzględnieniem pracy zawodowej oraz osiągnięć naukowych w tym wykaz publikacji i realizowanych projektów
  • Oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań art. 113 Ustawy o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668).
  • Opinię z ostatniego miejsca pracy (dla osób spoza uczelni)
  • Świadectwo pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu (dla osób spoza uczelni)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Miejsce składania dokumentów: sekretariat Katedry Chorób Dużych Zwierząt i Klinika lub Sekretariat Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
    pocztą lub osobiście: ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa
    lub wysłać elektronicznie na adres e-mail: imw@sggw.edu.pl, kcdzk@sggw.edu.pl