Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Wychowania Fizycznego
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: Zgodnie z RMNiSW zł brutto
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego związane jest z prowadzeniem zajęć dydaktycznych na kierunkach: wychowanie fizyczne i sport.

Nasze wymagania

  • 1. Ukończone studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne i pedagogika.
  • 2. Co najmniej stopień naukowy doktora w zakresie nauk o kulturze fizycznej lub pedagogiki.
  • 3. Doświadczenie w pracy dydaktycznej w uczelni wyższej.
  • 4. Dorobek publikacyjny w obszarze pedagogiki/pedagogiki sportu/pedagogiki kultury fizycznej, w tym osiągnięcia naukowe o sumarycznej wartości co najmniej 350 pkt. za publikacje w czasopismach z listy MEiN autorskie lub współautorskie.
  • 5. Wypełnienie 3 slotów publikacyjnych, których średnia wartość punktowa w przeliczeniu na 1 slot wynosi minimum 75 pkt.
  • 6. Dodatkowe kwalifikacje przydatne w pracy dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej.
  • 7. Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie zajęć w tym języku oraz uczestnictwo w konferencjach naukowych.

Zakres obowiązków

  • 1. prowadzenie zajęć dydaktycznych z pedagogiki, pedagogiki sportu, pedagogiki kultury fizycznej,
  • 2. prowadzenie działalności naukowej w obszarze nauk o kulturze fizycznej oraz działalności organizacyjnej na rzecz AWF Warszawa

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie o zatrudnienie do JM Rektora AWF w Warszawie.
  • 2. Kwestionariusz osobowy: https://www.awf.edu.pl/__data/assets/word_doc/0007/28186/Kwestionariusz-dla-osoby-ubiegajacej-sie-o-zatrudnienie.doc
  • 3. Kopie stosownych, wyznaczonych warunkami konkursu dokumentów.
  • 4. Wykaz publikacji ze szczególnym uwzględnieniem dorobku z ostatnich czterech lat.
  • 5. Dokumenty świadczące o tym, że kandydat/kandydatka posiada inne umiejętności i kwalifikacje przydatne w pracy dydaktycznej i organizacyjnej.
  • 6. Deklarację nt. znajomości języka angielskiego.
  • 7. Deklarację wskazującą Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie jako pierwsze podstawowe miejsce zatrudnienia.
  • 8. Zobowiązanie do afiliowania dorobku naukowego w AWF Warszawa.
  • 9. Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru obowiązującego w AWF Warszawa. http://www.awf.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0015/43125/Fromularz-zgody-i-klauzula-rodo-awf-dla-kandydatow-do-pracy.pdf

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci powinni przesłać lub złożyć w Sekretariacie Dziekana WWF AWF Warszawa J. Piłsudskiego, 00–968 Warszawa, ul. Marymoncka 34, w zamkniętej kopercie (z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko adiunkta badawczo-dydaktycznego w Zakładzie Pedagogiki i Psychologii”, bez danych osobowych kandydata).