Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone w art, 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2023, poz. 742, z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW),

Nasze wymagania

  • tytuł doktora lub doktora habilitowanego w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwijącym pisanie artykułów naukowych
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim
  • dorobek publikacyjny w postaci recenzowanych artykułów naukowych
  • poświadczony udział w badaniach laboratoryjnych lub terenowych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej, a w szczególności prowadzenie badań i prac badawczo rozwojowych, prowadzenie prac badawczych w ramach projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych
  • publikowanie prac naukowych i prac o charakterze dydaktycznym
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz Uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko
  • Życiorys zawodowy
  • Poświadczony odpis dyplomu
  • Wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku
  • Oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu, które można uzyskać e-mail: iim@sggw.edu.pl

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Instytut Inżynierii Mechanicznej SGGW, Sekretariat, ul. Nowoursynowska 164,
    02-787 Warszawa, budynek 21, p. 102, nr tel.: 022 59 345 00