Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Matematyki
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Instytut matematyki ogłasza konkurs na dwa stanowiska adiunkta w grupie badawczo-dydaktycznej, w dyscyplinie naukowej matematyka, informatyka lub informatyka techniczna i telekomunikacja.

Nasze wymagania

  • uzyskanie stopnia naukowego doktora (dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplina matematyka lub informatyka lub dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych, dyscyplina informatyka techniczna i telekomunikacja)
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych na poziomie studiów uniwersyteckich

Zakres obowiązków

  • działalność badawcza
  • działalność dydaktyczna
  • działalność organizacyjna

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie kandydata kierowane do JM Rektora UZ
  • życiorys
  • odpis dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora lub zaświadczenie o nadaniu stopnia naukowego doktora,
  • wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego,
  • sprecyzowany plan dalszego rozwoju naukowego
  • dokumenty poświadczające znajomość j. angielskiego – poziom B2,
  • kwestionariusz osobowy

Weź udział w rekrutacji

  • SEKRETARIAT INSTYTUTU MATEMATYKI UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO
    ul. prof. Z. Szafrana 4a, 65-516 Zielona Góra