Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie naukach społecznych
  • posiadanie publikacji z Komunikatu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego, w szczególności: bezpieczeństwa w transporcie powszechnym, przestępczości zorganizowanej
  • posiadanie minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, a także jako promotora prac dyplomowych na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne
  • posiadanie doświadczenia zawodowego w formacjach mundurowych potwierdzonych między innymi praktyką zawodową oraz doświadczeniem praktycznym w obszarze bezpieczeństwa wewnętrznego (preferowane zwalczanie przestępczości, korupcji)
  • udział w projektach badawczych
  • udział w dodatkowych szkoleniach, kursach, warsztatach z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego
  • pełna dyspozycyjność do prowadzenia zajęć na studiach stacjonarnych kilka dni w tygodniu i niestacjonarnych
  • zaangażowanie w prace organizacyjne Uniwersytetu
  • udział i organizacja konferencji naukowych
  • biegła znajomość w mowie i piśmie języka polskiego oraz innego języka obcego nowożytnego

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. - par.17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
  • życiorys (CV)
  • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje
  • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie praktyczne
  • wykaz publikacji naukowych
  • wykaz konferencji w których Kandydat brał udział
  • wykaz ukończonych szkoleń, kursów, certyfikatów
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
  • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne
  • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub na czas określony
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
  • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy przesyłać wyłącznie pocztą tradycyjną na adres: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego, Sekretariat Wydziału Prawa i Administracji, 26-600 Radom, ul. Chrobrego 31, pok. Nr 150 do dnia 20 czerwiec 2024 r. do godz. 14:00.