Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

treść ogłoszenia pod linkiem: https://bip.umb.edu.pl/pl/oferta-pracy/4411/adiunkt-w-grupie-pracownikow-dydaktycznych-w-klinice-rehabilitacji

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu
  • Ukończone studia wyższe kierunek Fizjoterapia
  • Tytuł zawowdowy magister
  • posiadanie prawa wykonywaniu zawodu
  • znajomość języka angielskiego. Czynna zanjomość języka polskiego w przypadku cudzoziemców
  • posiadanie licznych kursów w zawodzie fizjoterapeuty

Zakres obowiązków

  • zgodnie z zawartą umową

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Załączniki określone w ogłoszeniu o konkursie: https://bip.umb.edu.pl/pl/oferta-pracy/4411/adiunkt-w-grupie-pracownikow-dydaktycznych-w-klinice-rehabilitacji
  • Zaświadczenia, certyfikaty potwierdzające posiadanie umiejętności wymaganych ogłoszeniem konkursowym.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku ul. Szpitalna 37, 15-295 Białystok