Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Inżynierii Śorodowiska i Geodezji
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko adiunkta badawczo – dydaktycznego w Katedrze Zastosowań Matematyki
(dyscyplina informatyka)

do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113, 116 ust. 2 pkt 3) Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
oraz zgodnie ze Statutem UR odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:
Regulaminu Pracy URK – zakres zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora informatyki
  • posiadanie dorobku naukowego w dziedzinie nauk informatycznych lub matematycznych
  • udział w projektach badawczych
  • doświadczenie w zakresie dydaktyki szkoły wyższej
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2
  • w przypadku kandydatów z zagranicy wymagana jest biegła znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • kandydat po zatrudnieniu zdeklaruje prowadzenie badań w dyscyplinie matematyka

Zakres obowiązków

  • Regulaminu Pracy URK - zakres zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego https://bip.malopolska.pl/urkrakow,a,1676968,zarzadzenie-nr-1752019-rektora-ur-w-krakowie.html

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie naukowe i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • dostęp do infrastruktury badawczej
  • benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych, możliwość skorzystania z pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • wykaz prac opublikowanych
  • kopie dyplomu ukończenia studiów
  • kopia dyplomu doktorskiego lub doktora habilitowanego – jeżeli aplikujący posiada
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym Wypełnione i podpisane oświadczenia

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • przesyłką pocztową na adres
    Aleja Mickiewicza 21
    31-120 Kraków
    z adnotacją Inform_ Konkurs_Adiunkt_Katedra_Zastosowań_Matematyki
    pocztą elektroniczną na adres wisig@urk.edu.pl
    tytuł Inform_ Konkurs_Adiunkt_Katedra_Zastosowań_Matematyki