Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Nauk Prawnych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Instytut Nauk Prawnych w Uniwersytecie Zielonogórskim poszukuje pracownika na stanowisko adiunkta w grupie badawczo-dydaktycznej

Nasze wymagania

  • stopień doktora nauk prawnych
  • udokumentowany dorobek naukowy
  • doświadczenie dydaktyczne w szkołach wyższych
  • znaczący dorobek naukowy z zakresu prawa cywilnego lub handlowego lub międzynarodowego prawa prywatnego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w nim zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań naukowych
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Działalność organizacyjna

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy
  • Odpis dokumentu stwierdzający uzyskanie stopnia doktora, doktora habilitowanego
  • Autoreferat
  • Wykaz publikacji uwzgledniający dorobek naukowy i potwierdzający specjalizację w zakresie prawa cywilnego lub handlowego lub prawa prywatnego międzynarodowego
  • Informację o osiągnięciach naukowych i dydaktycznych
  • • Dokument lub oświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w nim zajęć dydaktycznych