Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Prawa i Ekonomii
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska adiunkta badawczo-dydaktycznego na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Nasze wymagania

  • - stopnia doktora w dyscyplinie ekonomia i finanse,
  • - publikacji z zakresu ekonomii i/lub finansów
  • - udokumentowanych umiejętności menedżerskich (np. MBA, studia podyplomowe),
  • - doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku obcym (preferowany język angielski),
  • - praktycznej znajomości programów finansowo-księgowych,
  • - doświadczenia zawodowego poza obszarem edukacji (obecne lub przeszłe zatrudnienie).

Mile widziane

  • Jako dodatkowe atuty traktowane będą posiadanie przez kandydata doświadczenia praktycznego w ramach zawodu prawniczego oraz doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Z wybranymi kandydatami może zostać przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Zakres obowiązków

  • pracownik badawczo-dydaktyczny

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie skierowane do JM Rektora UKW.
  • 2. CV.
  • 3. Kwestionariusz osobowy stanowiący załącznik nr 1.
  • 4. Dokument potwierdzający posiadanie stopnia doktora.
  • 5. Oświadczenie, że w razie zatrudnienia UKW będzie podstawowym miejscem pracy nauczyciela akademickiego, na wzorze stanowiącym załącznik nr 2.
  • 6. Dokumenty potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań w szczególności: - wykaz publikacji; - informacja o udziale w konferencjach naukowych; - informacja o realizowanych projektach badawczych oraz aplikowaniu o środki na badania; - informacja o kwalifikacjach dydaktycznych i organizacyjnych.
  • 7. Oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, na wzorze stanowiącym załącznik nr 3.
  • 8. Oświadczenie o świadomości odpowiedzialności karnej związanej z podaniem nieprawdy (art. 233 k.k.) na wzorze stanowiącym załącznik nr 4.
  • 9. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na zaliczenie do liczby pracowników prowadzących działalność naukową (oświadczenie na potrzeby ewaluacji jakości działalności naukowej) na wzorze stanowiącym załącznik nr 5.