Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki
Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Miejsce: Gliwice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Nasze wymagania

  • 1) posiadanie stopnia naukowego doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka,
  • 2) odbycie co najmniej dwumiesięcznego stażu zagranicznego lub sześciomiesięcznego stażu krajowego w jednostkach naukowo-badawczych przemysłowych lub samorządowych,
  • 3) udokumentowany dorobek w zakresie promocji i popularyzacji nauki,
  • 4) dorobek publikacyjny w czasopismach o zasięgu międzynarodowym,
  • 5) merytoryczny udział w projekcie finansowanym ze środków innych niż subwencja,
  • 6) znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz przygotowywanie publikacji naukowych, wystąpień konferencyjnych i projektów badawczych w tym języku,
  • 7) znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz przygotowywanie publikacji naukowych, wystąpień konferencyjnych i projektów badawczych w tym języku,

Zakres obowiązków

  • Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą związane z: kształceniem studentów, rozwojem naukowym i działalnością naukowo-badawczą w ramach dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgodnie z treścią ogłoszenia