Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Ekonomiczny
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Tematyka dydaktyczna, którą ma się zajmować kandydat obejmuje zagadnienia dotyczące mikroekonomii i makroekonomii, polityki pieniężnej i rynków pieniężnych.

Oczekiwania:
– posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych, w dyscyplinie ekonomia i finanse,
– posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno – wychowawczej i naukowo – badawczej
na stanowisku nauczyciela akademickiego,
– dobra znajomość języka angielskiego.

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse
  • Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno-wychowawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego
  • Znajomość zagadnień z zakresu mikroekonomii i makroekonomii, makroekonometrii, polityki pieniężnej i rynków pieniężnych oraz posiadanie udokumentowanego dorobku publikacyjnego z tego obszaru
  • d) Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie adresowane do Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni,
  • Kwestionariusz osobowy,
  • Odpis dyplomu nadania stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse,
  • Dokumentacja potwierdzająca osiągniecia twórcze kandydata (publikacje naukowe),
  • Oświadczenie, iż zatrudnienie w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy,
  • Oświadczenie kandydata o akceptacji warunków konkursu obowiązujących w Uniwersytecie.